Usługi dźwigowe Legionowo – Dźwigi | Koparki | Osęka


USŁUGI DŹWIGOWE LEGIONOWO

Usługi dźwigowe Legionowo

Specjalizujemy się w wykonywaniu różnego rodzaju usług dźwigowych dla Klientów indywidualnych oraz firm z Legionowa. Prace, którymi najczęściej się zajmujemy to między innymi:

  • ustawienie i precyzyjne wstawianie elementów konstrukcyjnych w wyznaczonych miejscach,
  • transport materiałów budowlanych, kontenerów, maszyn bądź innych ciężkich przedmiotów,
  • pomoc przy zajęciach na wysokościach takich jak przycinanie gałęzi albo czyszczenie rynien,
  • demontaż hal,
  • usuwanie korzeni drzew głęboko osadzonych w ziemi.

Wynajem dźwigu z operatorem — profesjonalne usługi w Legionowie

Zapewniamy kompleksową obsługę każdego zlecenia oraz indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Oferujemy sprawny wynajem dźwigu wraz z operatorem. Działamy w Legionowie, gdzie jesteśmy gotowi pomóc każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego sprzętu oraz obsługi. Nasi operatorzy zdobyli odpowiednie uprawnienia, a także doświadczenie, dzięki czemu oferowane usługi dźwigowe są realizowane w ustalonych terminach. Stan maszyn natomiast regularnie poddajemy badaniom Urzędu Dozoru Technicznego, dzięki czemu mamy pewność, że nic nie zagraża bezpieczeństwu pracowników. Chcąc więc wynająć nasz dźwig i skorzystać z oferowanej usługi, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy usprawnić wszelkie prace na budowie i poza nią.

Usługi dźwigowe na budowy i nie tylko

Planujesz budowę domu jednorodzinnego? Jesteś inwestorem, który chce wznieść bloki mieszkalne? Zachęcamy do skorzystania z usług dźwigowych świadczonych przez OSĘKĘ. Chętnie podejmujemy się regularnych współprac z przedsiębiorcami bądź właścicielami firm budowlanych. Służymy także pomocą osobom pragnącym wyrównać teren czy wykopać ziemię pod staw albo basen na prywatnej działce. Klientów z Legionowa zainteresowanych usługami dźwigowymi zapraszamy do kontaktu!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń:601 203 445